Юридична агенція
+38(044)360-53-64 +38(067)466-19-97

 Автомобіль – це зручно, швидко, але до того ж ще й ризиковано. Кожен водій автотранспортного засобу, сідаючи за кермо, автоматично йде на ризик.

 Навіть якщо Ви – водій з 20-річним досвідом, а Ваша автівка повністю застрахована, це не гарантує Вам виключення можливості потрапляння в  дорожньо-транспортну пригоду з послідуючими наслідками. Існує безліч різних факторів, що можуть це спричинити. Отже, що робити, коли ДТП вже сталася?

Перш за все, мало хто задумується про юридичні наслідки.  Особливо, в стані психологічного афекту. Потрапивши в дорожньо-транспортну пригоду, водій, незалежно від своєї юридичної кваліфікації, винуватості чи невинуватості, може упустити важливі деталі, що надалі можуть подіяти проти нього. Чи всі знають всю процедуру оформлення ДТП правоохоронними органами? Певно, що Ви можете знати все, але на місці події по неуважності підпишете «щось не те», не прочитаєте протокол огляду місця події, забудете, хто забирав Ваше водійське посвідчення і чи пройшов  інший учасник всі необхідні процедури, що й Ви.

  В такому випадку Вам може допомогти адвокат по ДТП. Дзвінок адвокату має бути наступним після дзвінка у швидку та в правоохоронні органи! Не сподівайтесь на чесність слідчих, що вестимуть розслідування Вашої справи. Адже для них – це лише чергова справа з купою паперів та писанини. Чим допоможе адвокат? Перш за все, він приїде на місце ДТП для того, щоб прослідкувати за правильність оформлення документів, за проведенням замірів відстаней, за наявністю чи відсутністю камер спостереження поряд з місцем пригоди та відео регістраторів у авто. Адвокат по ДТП має право перевірити показання свідків та учасників аварії, провести аналіз документів у справі, а також перевірити висновки експертиз. Лише він так само зацікавлений у вирішенні справи, як і Ви.

uvaga-DTP-avariya Неналежне або недбале оформлення документів дорожньо-транспортної пригоди за ст. 286 Кримінального кодексу України (ККУ) чи ст. ст. 121, 122, 124, 126, 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) може призвести до помилки щодо покарання невинуватого та з’ясування істини.

  Не нехтуйте допомогою адвоката по ДТП,  один телефонний номер зайвим не буде. Можливо, одного разу, він значно полегшить Вам життя. А взагалі, бажаємо Вам ніколи не потрапляти в дорожньо-транспортні пригоди!

Для юридичної консультації перейдіть в розділ Контакти.