Юридична агенція
+38(044)360-53-64 +38(067)466-19-97

У новому кримінальному кодексі України немає такого терміну як «кримінальна справа», вживається схожий за змістом – «кримінальне провадження».

Але захисника, який бере участь в кримінальному процесі, як і раніше називають «адвокатом у кримінальних справах», або ще простіше – кримінальний адвокат.
Юрист, який спеціалізується на кримінальному праві, не тільки досконало знає законодавчу базу, а й має різнобічну практику участі в процесах різної складності, на різних етапах: досудовому розслідуванні, захист в суді, оскарження вироку.

Адвокат може захищати будь-якого з учасників процесу: підозрюваних, обвинувачених, свідків і потерпілих.

Громадянин, якого звинувачують (або підозрюють) в скоєнні правопорушення, не обов’язково його здійснював. Але довести свою невинність, без відповідних юридичних знань, може далеко не кожен.

Адвокат у кримінальних справах, маючи досвід ведення подібних проваждень, правильно побудує тактику поведінки підзахисного, виділить основні та другорядні обставини у справі, оцінить, на яких подіях і деталях робити акцент.
Головним завданням захисника є з’ясування всіх обставин, які допоможуть виправдати підзахисного чи пом’якшити відповідальність в разі його винуватості.

Ви можете спілкуватися з адвокатом ще до першого допиту.

Навіть якщо ви вважаєте, що в змозі самі захистити свої інтереси, консультація з юристом дозволить вам більш усвідомлено підійти до вибору – укладати договір з юридичним агентством або діяти далі самостійно. Юрист розповість про процесуальні норми, роз’яснить, де в справі є слабкі місця, і які права має людина, обвинувачена у вчиненні злочину.

Пам’ятайте, що всі слідчі дії щодо підзахисного проводяться за участю адвоката!

Представництво інтересів потерпілого

Потерпілий є найбільш уразливим учасником кримінального процесу. Він уже постраждав від протиправних дій, та ще й нерідко стикається з погрозами з боку обвинуваченого або його родичів. Потерпілому складно домогтися відновлення справедливості без докладних знань кримінального кодексу і вміння відстоювати свою точку зору в суді, спираючись на букву закону.

Крім того, захисник може грамотно обгрунтувати суму збитку, подати цивільний позов у ​​відповідності до вимог КПК України, скласти угоду про примирення, в разі його доцільності.

Тому так важливо укласти договір з фахівцем в цій галузі права – адвокатом у кримінальних справах. Детальніше про захист потерпілого ….

Кримінальний адвокат для свідка.

Свідок не тільки несе кримінальну відповідальність за свідчення, але й в подальшому може бути перекваліфікований на підозрюваного або обвинуваченого.
Не маючи досвіду спілкування з органами досудового розслідування, свідок може не знати, які дії слідчих є правильними, а які – протиправними. Якщо людина буде налякана і почне плутатися в показаннях, то може обумовити себе, навіть не підозрюючи про це. Ось чому участь в допиті адвоката у кримінальних справах буде гарантією того, що всі процеси пройдуть в рамках закону.

Вартість послуг адвоката:

Ситуація у кожного клієнта індивідуальна, так само як і обсяг необхідної правової допомоги.
Адвокат має право:
 – знайомитися з матеріалами кримінального провадження,
 – при проведенні процесуальних дій фіксувати все, що відбувається на відео,
– збирати докази, і ці документи у справі не можуть бути оглянуті або вилучені,
– брати участь в допитах, і готувати до них свого клієнта,
– подавати заяви, клопотання, оскарження,
– застосовувати інші законні способи для оптимального виходу в ситуації підзахисного.

Приблизні ціни на юридичні послуги можна подивитися тут.

Слід зазначити, що гонорар виплачується юристу за якісний захист, а не за певний результат, на який сподівається клієнт.
Звичайно ж, від дій і професіоналізму захисника залежить розвиток і результат питання. Однак, потрібно розуміти, що адвокат у кримінальних справах, діючи в інтересах свого клієнта, дотримується норм закону.
Договір з юридичною агентством «Візаві» про правову допомогу може укласти громадянин, який потребує захисту, його родичі і, за згодою клієнта, його довірені особи.

Тел. для довідок та консультацій: 

+38 (044) 360-53-64                          +38 (067) 466-19-97