Юридична агенція
+38(044)360-53-64 +38(067)466-19-97

 Автомобіль – це зручно, швидко, але до того ж ще й ризиковано. Кожна людина, сідаючи за кермо, автоматично наражає на небезпеку себе та інших.

 

   Існує безліч різних чинників, в тому числі ті, що не залежать від вас особисто і вашої майстерності, які можуть привести до аварії. Неуважність іншого шофера, погодні умови, відсутність розмітки або дорожніх знаків…

Отже, що робити, коли ДТП вже сталося?

Перш за все, мало хто замислюється про юридичні наслідки. Особливо, в стані психологічного афекту. Потрапивши в дорожньо-транспортну пригоду, водій, незалежно від своєї юридичної кваліфікації, винуватість чи невинуватість, може не звернути увагу на важливі деталі, які в подальшому подіють проти нього.
Чи всі знають всю процедуру оформлення ДТП правоохоронними органами? Навіть якщо ви впевнені, що знаєте все: перебуваючи в стані стресу після аварії, через неуважність підпишете «щось не те», не прочитаєте протокол огляду місця події, забудете, хто забирав ваше водійське посвідчення і чи пройшов інший учасник всі необхідні процедури.

В такому випадку Вам може допомогти адвокат по ДТП в м Київ.

Дзвінок адвокату має бути наступним, після того, як ви набрали швидку і правоохоронні органи! Не сподівайтеся на чесність слідчих, які будуть вести розслідування Вашої справи. Адже для них – це лише чергова справа з купою паперів і писанини.
Адвокат по ДТП виїжджає до місця дорожніх аварій, які трапилися в самому місті Київ та навкруг до 100 км. Він стежить за правильністю оформлення документів, за проведенням вимірів відстаней, встановлює наявність або відсутність камер спостереження поряд з місцем події і відео реєстраторів в авто.

Адвокат по ДТП має право перевірити показання свідків і учасників аварії, провести аналіз документів у справі, а також перевірити висновки експертиз. Тільки він зацікавлений у вирішенні справи так само, як і Ви.
Якщо оформлення ДТП сталося без присутності захисника, ви можете скористатися послугами нашої юридичної фірми – консультацією, представництвом в суді ваших інтересів. Спеціаліст нашого агентства вивчить протоколи, зроблені експертизи, інші матеріали по справі і порадить, що робити у вашому конкретному випадку.
 uvaga-DTP-avariyaНеналежне або недбале оформлення документів дорожньо-транспортної пригоди за ст. 286 Кримінального кодексу України (КК) або ст. ст. 121, 122, 124, 126, 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КпАП) може привести до помилки при визначенні покарання невинної людини і з’ясування істини.
Не нехтуйте допомогою адвоката по ДТП, один телефонний номер зайвим не буде. Можливо, одного разу він значно полегшить Вам життя.
А взагалі, бажаємо Вам ніколи не потрапляти в дорожньо-транспортні пригоди!

 

 Для юридичної консультації та інших послуг перейдіть в розділ Контакти.