Юридична агенція
+38(044)360-53-64 +38(067)466-19-97

Сімейні суперечки вирішуються як в добровільному, так і в судовому порядку.

Звертатися до адвоката по сімейних справах можна і в тому, і в іншому випадку.

Докладний перелік справ, в яких потрібна допомога юриста – читати.

Крім сімейних конфліктів, сімейний юрист необхідний при створенні сім’ї. Щоб зараз між нареченою і нареченим не залишилося недомовок, а в майбутньому ви могли уберегти себе від розбіжностей, зверніться до нас за консультацією. Ми складемо для вас юридично грамотний шлюбний контракт.

Вартість послуг сімейного адвоката доволі демократична. Ви можете ознайомитися з ціновою політикою нашого юридичного агентства тут.

Адвокат по сімейних справах надає юридичну допомогу при наявності майнових чи фінансових протиріччях між подружжям або іншими членами сім’ї (наприклад, при розбіжностях у питаннях спадщини).
Якщо ви розумієте, що не можете розібратися в законності домагань інших учасників спору, краще звернутися до юриста. Не підписуйте ніяких документів про ваші обов’язки, фінансові зобов’язання до консультації з адвокатом!
При веденні сімейних конфліктів важливо дотримання конфіденційності. Наші адвокати гарантують дії суто в ваших інтересах, що передбачається договором між агентством і клієнтом.

 

Розірвання шлюбу

Шлюборозлучний процес – складна, процедура, що вимагає часу та вимотує нерви . Якщо у вас є неповнолітні діти, в шлюбі накопичено дороге майно, то подача заяви на розлучення – тільки початок довгого шляху. Після розірвання шлюбу необхідно зайнятися розподілом майна.

Адвокат з розлучень врегулює майнові суперечки з дотриманням законодавства, але діючи виключно в ваших інтересах. Крім того, наші юристи розуміють ваш стан стресу. При спілкуванні зі сторонами конфлікту вони вступають також як психологи, а їх участь робить рішення складних питань більш комфортним для вас.

Дуже болючими при розлученні є розлади, пов’язані з дітьми – з їх місцем проживання, опікою, позбавленням батьківських прав, виплатою аліментів. Грамотно і професійно регулювати такі ситуації може юрист, який спеціалізується в цій сфері права. Він складе договір про виховання і забезпечення дитини після розірвання шлюбу. Багато громадян не обізнані про свої права та обов’язки в цих питаннях, не орієнтуються в порядку їх вирішення. Крім того, практично всі сторони конфлікту задіяні в ньому емоційно, тому присутність фахівця допоможе конструктивно діяти в такій ситуації.

 

Сплата аліментів – допомога адвоката.

Розібравшись у вашій конкретній ситуації, юрист у сімейних справах підкаже, як зручніше вирішити питання з виплатою аліментів – за рішенням суду або за договором сторін. Можливо, саме у вашому випадку, краще буде звернутися до суду для встановлення розміру аліментів, навіть якщо немає конфліктної ситуації між колишнім подружжям.

Наші сімейні адвокати оберуть стратегію дій при вирішенні будь-яких суперечок, підготують всі необхідні документи для вас, або самі будуть представляти ваші інтереси в суді та інших державних інстанціях, навіть без вашої участі.