Юридична агенція
+38(044)360-53-64 +38(067)466-19-97

Коли виникають проблеми юридичного характеру, ми  завжди звертаємося до адвоката. Наше бажання просте, щоб він вирішив всі ускладнення в найкоротший термін..Але досвід показує, що до пошуку кваліфікованого юриста треба підійти з усією відповідальністю. Щорічно Україна випускає з вузів більш десятків тисяч правознавців, які не мають досвіду в наданні якісних юридичних послуг.

Існують правила, як вибрати хорошого адвоката

Якщо у вас виникли проблеми в кримінальному праві.

Перш за все, потрібно знайти адвоката у кримінальних справах, фахівця саме в цій галузі. Наявність досвіду грає головну роль при виборі захисника. Такий юрист знає всю специфіку процесуальних документів, розбирається в нюансах Кримінального кодексу, знає стратегію і тактику захисту свого клієнта. Кримінальний адвокат може представляти інтереси не тільки обвинуваченого в кримінальному правопорушенні. Потерпілі та свідки також мають потребу в послугах захисника. Детальніше.

Якщо ви розриваєте шлюб, а чоловік чи дружина проти – вам потрібен адвокат з розлучень. Такий професіонал повинен не тільки розбиратися в сімейних спорах, а й стати для вас опорою, консультантом, психологом, який здатний знизити рівень стресу при вирішенні майнових та інших сімейних конфліктів. Дивіться подробніше.

Іноді навіть законослухняні громадяни, що дотримують правила дорожнього руху за кермом, потрапляють в прикрі ДТП. Найчастіше не з їхньої вини. Як довести без емоцій, що в створенні аварійної ситуації винні не ви, а інший водій. Наш Автоадвокат, фахівець з ДТП виїде на місце ДТП в г. Киев, візьме на себе переговори з представниками поліції, уважно перевірить схему аварії, і записи в протоколі. Посилання

Ваші знайомі порекомендували хорошого юриста? Рекомендації і репутація є основним локомотивом реклами для нього. Поцікавтеся, чи вирішив він все поставлені перед ним завдання, і в скількох подібних справах він брав участь.
Майте на увазі, що ділові та особисті якості адвоката грають також не останню роль при представництві ваших інтересів в суді. Чесність, порядність, моральна стійкість, послідовність розмови на ранньому етапі може показати рівень довіри до захисника. Якщо у вас виникли питання, продовжуйте пошуки.

Вартість послуг адвоката

Гонорар не повинен бути занадто великим або занадто маленьким. Якісна юридична допомога не може бути дешевою. Навіть якщо ціна висока, вона повинна бути обґрунтована для Вас.

Ціни на послуги юридичного агентства «Візаві», м.Київ можна подивитися тут.

 Правила, які не повинні впливати на ваш вибір.

  • Офіс юриста і його місце розташування – не є показником успішності вирішення вашої справи.
  • Обіцянки позитивного фіналу – перш за все, кваліфікований адвокат повинен говорити про реальні результати, а не те, що ви хотіли б почути.

    Вкладення сили, час, досвіду адвоката не можуть коштувати дешево.

     Всі вищевказані критерії повністю відповідають нашій команді. В агентстві «Візаві» є професіонали в різних галузях права.
    Звертайтеся до нас, ми Вам допоможемо!
    Повний перелік всіх юридичних послуг, які ми надаємо.

Звертайтеся до нас, ми Вам допоможемо!