Юридична агенція
+38(044)360-53-64 +38(067)466-19-97

Юридична агенція «Vizavi», м Київ  пропонує

 
 
  • Надання юридичної консультації з питань отримання ліцензії
  • Підготовка документів для отримання ліцензії
  • Подача пакету документів
  • Представництво ваших інтресів у державних установах

 

 

Наші юристи і адвокати знаходяться в м. Київ, надають юридичний супровід при отриманні ліцензії по території всієї України на наступні види діяльності:

 

– медпрактику

Детальніше про ліцензування і акредитації роботи медичних установ будь-якої відомчої належності читайте тут.

 

– охоронну діяльність

Ліцензування передбачено для наступних видів охоронних послуг:

• охорона майна громадян і юридичних осіб, державних об’єктів,
• охорона (захист) фізичних осіб.

Ліцензія на охоронну діяльність видається на необмежений термін, переоформлюється у разі зміни найменування юридичної особи (без реорганізації) або зміні прізвища (імені) приватного підприємця, на якого оформлена ліцензія.
Юристи нашої компанії можуть надати вичерпний перелік документів, із зразками їх оформлення і консультацією про те, як правильно підготувати пакет.
Ми також можемо взяти на себе оформлення і подачу необхідного пакету документів, включаючи допомогу в отриманні медичних та інших необхідних довідок.

 

– наркотики і прекурсори

Ліцензія оформлюється на один або кілька видів діяльності: культивування рослин, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, використання речовин, які перераховані таблиці 4 Переліку, затвердженого Постановою КМ України від 06.05.2000 № 770 «Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів»
Діє дозвіл 5 років.
Для оформлення цієї ліцензії потрібно дотримуватися цілого ряду умов по профпідготовці персоналу, обладнання приміщень і ін.

Розібратися в тонкощах підготовки документів вам допоможуть наші юристи.

Ви можете отримати всебічну консультацію по підготовці пакету документів, аналіз підготовлених документів, а також кваліфіковане оформлення ліцензії «під ключ»

 

Допомога Адвоката