Юридична агенція
+38(044)360-53-64 +38(067)466-19-97

Шановний відвідувач!

На сьогоднішній день, як і було в усі часи, розпочинаючи з періоду становлення цивілізації, потерпілий знаходиться в найбільш важкому стані. Крім шкоди, що була завдана злочином у вигляді тілесних ушкоджень, моральних страждань та матеріальних збитків, потерпілий щоденно отримує додатково психологічний тиск та дискомфорт зі сторони правоохоронної системи.

Бажання справедливості та надія, що злочинців знайдуть та покарають, живить потерпілого. Але затягування в часі омріяного покарання злочинця вводить потерпілого в стан фрустрації. А через деякий час спрацьовують захисні системи людського організму і, потерпілий уже не хоче більше нічого. Як говорять, час вилікував. Жертва не бажає спілкуватися з поліцією, адже крім болісних спогадів, це ні до чого не приводить.
Ми пропонуємо перекласти це спілкування на наших адвокатів, які зможуть замінити Вам детектива, сищика, юриста, які, співпрацюючи з слідчим, процесуальним керівником та іншими учасниками процесу, допоможуть розкрити злочин, розшукати винних та захистити Ваші інтереси.

З нами працюють найкращі адвокати з кримінальних справ у м. Київ.

Не секрет, що невдала реформа поліції, здійснена не професіоналами своєї справи, призвела до зростання злочинності. У поліцію набрали молодих людей, яким потрібен професійний ріст ( не менше 3-5 років по спеціальності), але не всі зможуть бути слідчими, тим більше сищиками, як і не всі стають художниками. А навантаження на правоохоронців зросло. Якщо свого часу найкращі професіонали розрахували, що один слідчий може розслідувати дві-три справи в місяць, то зараз у нього їх більше трьох десятків і вони накопичуються. Адвокат має право ознайомитися з справою, має право шукати докази та подавати клопотання. Адвокат має право вести таку кількість справ, яку він може ефективно завершити.
Такі послуги адвоката з кримінальних справ у м. Київ коштують дорого.

Ціна складається з відшкодування щоденних витрат (проїзд, харчування, автомобіль, кава, чай, тощо) та гонорару.

Усе обговорюється в кожному конкретному випадку.

Ціни на послуги дивіться тут.

До зустрічі!
Раді будемо допомогти!

Максимець Володимир Сергійович